KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16516393

nr 1651 6393

Blandteknik

Oidentifierad konstnär. Erik B. Signerad, daterad 87,50x35 cm, yttermått inklusive ram: 65x49 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 21 oktober 2024
kl 20:58:00